Miele PW 6163 Hijyen Bariyerli Yıkama Makinesi (16 kg)

Miele PW 6163 Hijyen Bariyerli Yıkama Makinesi (16 kg)

* Yük kapasitesi 16kg

* Hijyen Bariyerli yıkama.

* 199 serbest program

Açıklama

Hastaneler, emeklilik için ideal ve bakım evleri, temiz ve kirli yanları PW6163 bariyer yıkama, doğru hijyen hayati kirli işlenirken için mükemmel bir çözüm, potansiyel enfekte çamaşır sağlar.

PW6163 temizleme işlemi mümkün olduğunca kapsamlı ve güvenli olmasını sağlamak için bir dizi özellik bütünleştirir. Öncelikle, bir bölme duvar, temiz ve kirli çalışma alanları ayırır. Kirli öğeler kirli tarafına yoluyla makinenin içine gidin ve çevrim tamamlandıktan sonra, ürün herhangi bir çapraz bulaşmayı önlemek için temiz taraftan alınır. geniş kapılar yükleme ve boşaltma basit olun.

Öğeleri yalnızca yıkama döngüsü sırasında derin temiz almasını sağlamak için; Bu endüstriyel çamaşır makinesi, termal ve kemo-termal dezenfeksiyon programları hem kullanımını kolaylaştırır. Deterjan dağıtma sistemi elektronik olarak kontrol edilir ve bir dahili bağlantı kadar 12 dağıtıcı pompalar için izin verir.

Tüm Miele çamaşır makineleri gibi, PW6163 sadece giysi derin temiz alırsınız ama lif hasardan korunur sağlar patentli petek davul kullanır.

Operatörlere döngüsü üzerinde tam kontrol sağlamak için, PW6163 Profitronic M kontrolleri bütünleştirir. Bu öğeler gerekli kesin ayarda temizlenir sağlamak için size sağlayan, önceden tanımlanmış bir temizlik programlarının sayısını, yanı sıra özel programları için 199 yuva var. Akılda kullanım kolaylığı ile, bu kontroller kullanmak için hızlı ve basit, açık bir metin görüntüleme döngüsü iş yükü verimli yönetilmesini sağlayan, bıraktı tam olarak ne kadar söyler.

Ürün Anahtarı Özellikleri
  • Tasarım, test ve 30.000 yıkama döngüleri kadar son inşa
  • Kirlenmiş çamaşır ayrımı Temiz ve kirli yanları
  • Programın sonunda tam otomatik tambur konumlandırma
  • 16kg bir yük kapasitesi bile büyük yükleri yıkamak için izin verir
  • WRAS onaylı – Kategori 5

Ek bilgi

Boyutları (mm)

1110*870*1705 mm

Yük kapasitesi (kg)

16 kg

Ağırlık (kg)

630 kg

Sıkma hızı

975

G Faktörü

360

Kalan nem

49%

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.


“Miele PW 6163 Hijyen Bariyerli Yıkama Makinesi (16 kg)” için yorum yapan ilk kişi siz olun

Bu ürünü sepete eklediniz: